Balçova Kumtel Servisi olarak uzman ekibimiz ile 7/24 Balçova semt ve mahallelerine hizmet vermekteyiz.

Uzun süredir bu sektörde bulunmamız nedeniyle alanlarında tecrübeli personeller ile çalışmaktayız. Çalışanlarımızın tüm teçhizat ve ekipmanları tam ve eksiksiz bulunduğundan makineleriniz taşınırken ve bakımı yapılırken kaliteli hizmet verdiğimizin garantisini vermekteyiz.

Balçova Kumtel Servisi olarak bulaşık makinesi, çamaşır makinesi, kombi, buzdolabı, televizyon, ısı pompası, buz makinesi, fırın, ocak ve klima gibi bakım ve onarımını yaptığımız elektrikli cihazlarınıza 1 yıl onarım garantisi vermekteyiz.

Balçova Kumtel Servisi Hizmeti

Arızalarda makinelerinizin elemanlarından birinin bozulmuş olma ihtimaline karşın yedek parça garantisi de vermekteyiz. Böylece her hangi bir parça arızalandığında hemen yenisini yerine koymak daha kolay olacaktır.

Kumtel Tamir Servisi Balçova

Yıllardır Balçova merkezli olarak hizmet vermekteyiz. Sizlerde bizimle iletişime geçerek makinelerinizin arızasının hızlı bir şekilde tespit edilerek kesin bir çözüm ile onarılmasını sağlayabilirsiniz.

Balçova Kumtel Servisi Fiyatlandırma

Tamirini yaptığımız ürünlerde fiyatlandırmamız gayet uygun ve bütçenizi yormayacak şekilde hesaplanmaktadır. Atölye ye alınan cihazlarınız da genel bakım ücretsiz yapılmaktadır. Sizlerde Balçova Kumtel Servisi ile ekonomik fiyatlara makinelerinizin tamirini yaptırabilirsiniz.

Balçova Kumtel Servisi Misyonu

Balçova Kumtel Servisi olarak müşteri memnuniyetini ilke edinmiş her zaman kaliteli hizmet den ödün vermeden haftanın 6 günü siz değerli müşterilerimizin hizmetinizdeyiz. Yıllardır Balçova merkezli olarak hizmet vermekteyiz.

Kumtel Servisi Balçova İletişim

Sizlerde bizimle iletişime geçerek makinelerinizin arızasının hızlı bir şekilde tespit edilerek kesin bir çözüm ile onarılmasını sağlayabilirsiniz.

Balçova Kumtel Servisi Telefon Numarası

Kumtel beyaz eşyalarınız için değişmez gerçek arızalarınızda uzman bir kişiyi bulmak önemlidir çünkü bu ürünler çok hassastır yapılan arızanın tekrarlanmaması için en son eğitimi almış teknisyenlerimiz ve en donanımlı araçlarımız ile Balçova bölgesinde hizmet vermekteyiz sizde ayrıcalıklı servis hizmetimizden yararlanmak için Balçova Kumtel Servisine 0850 305 5259 numaralı çağrı merkezi numaramız dan bizlere ulaşabilirsiniz.

Balçova Kumtel Klima Servisi

Balçova Kumtel Klima Servisi 7/24 müşteri memnuniyetini devamlı kılmak, arıza ve bakım taleplerine anında cevap vermek, deneyimlerini müşterileri ile paylaşmak için Balçova bölgesinde hizmet veriyor.

Kumtel özel servisi duvar tipi, inverter duvar tipi split, inverter multi split, salon, kaset, tavan, yer, kanallı tip klima montaj, bakım arıza servis merkezi Balçova geneline servis hizmeti!

Kumtel Klima Bakımı Balçova

Klimanızın bakımını yaptırdınız mı? Cevabınız hayır ise Balçova Kumtel Klima Servisi, bir telefon uzağınızda! Zamanla eskiyen, paslanan, kirlenen ve performansı düşen klimalarınızı ilk günkü gibi çalıştıracak performansla buluşturuyoruz. Yılda en az 2 kez bakımını yaptırmanız gereken klimalarınızı Balçova Kumtel Klima Servisi güvencesi ile tanıştırıyor, profesyonel bakımlarını yapıyoruz.

Balçova Kumtel Kombi Servisi

Balçova Kumtel Kombi Servisi hizmeti veren Servisler.Net Balçova Kumtel Kombi Teknik Servisi olarak, kombinizde oluşabilecek bakım ve arıza talepleriniz için hizmetinizdeyiz. Servisler.Net Balçova Kumtel Kombi Teknik Servisi, müşterilerine profesyonel servis deneyimi sağlamaktadır. Firmamız müşterilerine profesyonel teknik servis hizmeti sunmayı hedeflemektedir.

Kumtel Kombi Bakımı Balçova

Teknik servisimize bildirdiğiniz tüm Kumtel Kombi arızalarınız profesyonel teknisyenlerimizce gerekli kontrolleri yapılarak siz kullanıcılarımıza gerekli bildirimde bulunulacaktır. Balçova Kombi Servisi, işçilik ve parça garantili Kumtel Kombi teknik servis hizmeti vermektedir.

Balçova Kumtel Kombi Servisi her model kombiniz için size bir telefon kadar yakın. 0850 305 5259 Bizi hemen arayıp Tamir, Bakım, Servis hizmeti alabilirsiniz. 

Balçova Kumtel Televizyon Servisi

Balçova Kumtel televizyon servisi için hizmetinizdeyiz. 

 • Balçova Kumtel Lcd Televizyon Servisi
 • Balçova Kumtel Led Televizyon Servisi
 • Balçova Kumtel Smart Televizyon Servisi
 • Balçova Kumtel Curved Televizyon Servisi
 • Balçova Kumtel Plazma Televizyon Servisi

Balçova Kumtel Televizyon Servisi olarak 0850 305 5259 – 0850 305 5259 numaralı telefonlardan bizi arayarak Balçova Kumtel Televizyon Servisi çağırabilirsiniz.

Kurumsal Firmaların, Otellerin, Şirketlerin, Hastanelerin ve birden fazla Tv bulundurmak zorunda olan kurum ve kuruluşların Televizyon Servis, Bakım ve kurulum işlemleri tarafımızdan yerinde ve en kısa sürede gerçekleştirilmektedir.

Kumtel Televizyon Led Tamiri Balçova

Kumtel LED TV, QLED TV, OLED TV ve LCD TV çeşitleri olmak üzere Tüm Kumtel Televizyon ÇeşitlerininTamiri, üstün hizmet anlayışı ile yapılmaktadır.

Balçova Kumtel Televizyon Teknik Servis | Güvenilir, Garantili ve Hızlı Servis

Balçova Kumtel Beyaz Eşya Servisi

Kumtel Beyaz Eşya Servisi Balçova bölgesinde Beyaz Eşya Servis Hizmeti veren kurumsal bir firmadır. Balçova Kumtel Teknik Servisi alanında uzman güler yüzlü tecrübeli personel ve teknisyen kadrosu ile siz değerli müşterilerimize profesyonel çalışmalarını sürdürmekte ve sunduğu hizmetler ile misyon ve vizyonları yolunda adım adım ilerlemektedir.

Balçova Kumtel Beyaz Eşya Servisi olarak ana hedefi tüketcilerimizin övünerek Kumtel ürünlerinden ve yaygın Kumtel Beyaz Eşya Servis Ağından bahsetmesidir.

Kumtel Markasının haz aldığı ve o işi yapmasına neden olan bir ana güdüsü vardır. Balçova Kumtel Beyaz Eşya Servisi toplantılarında sadece tüketicilerimizin evlerinde kullandıkları ürünler, karşılaşılan şikayetler Kumtel ürünlerinin verimli kullanıp kullanmadıkları, personelin müşterilere yeterli ve doğru hizmet verip veremediği, geliştirilmesi gereken ve müşteri memnuniyetini en üst seviyelerde tutulması tüketicilerimizin soru ve sorunları ele alınmaktadır.

Kumtel Beyaz Eşya Servisi Balçova

Faaliyet gösterdiği günden beri inovasyonlar ile gelişimine devam eden firmamız, her geçen gün siz değerli müşterilerimizin katkılarıyla büyümekte ve “günlük servis kapasitesini önemli ölçüde” arttırarak gelişmektedir.

Balçova Kumtel Beyaz Eşya Servisi olarak güler yüzlü müşteri temsilcilerimiz taleplerinizle birebir ilgilenmektedir. 7/24 çalışan uzman müşteri temsilcilerimiz ile bize her zaman ulaşabilirsiniz. Aynı gün profesyonel hizmet alabileceginiz uzman kadromuz ve donanımlı servis araçlarımızla hizmet vermekten mutluluk duyarız.

Kumtel marka beyaz eşya, kombi ve klima gibi cihazların onarımını yapan firmamız Balçova bölgesinde faaliyet göstermektedir. Arızalı tüm cihazlarınız için servisimizi arayarak destek talep edebilirsiniz. 

Balçova Kumtel Buzdolabı Servisi

Balçova Kumtel Buzdolabı Servisi olarak güvenilirlikten ve kaliteden ödün vermeden %100 müşteri memnuniyeti anlayışı ile hizmet veriyoruz. Cumartesi ve Pazar günleri de hizmet vermekteyiz.

Yapmanız gereken çağrı merkezi servis numaralarından bize ulaşmanız. Servis gerektiren Kumtel buzdolabı cihazınızı bir kaç saat içinde tamir ediyoruz ve değişen parçalar için 1 yıl garanti veriyoruz.

Kumtel Buzdolabı Servisi Balçova

Hem kaliteli hem de uygun hizmet için bizi tercih edebilirsiniz.

Balçova Kumtel Buzdolabı Servisi profesyonel ekibiyle müşterilerinin takdirini kazanarak geniş bir referans yelpazesi oluşturmuştur.

Servisimiz uzun yıllardır hizmet vermektedir, çalışanlarımız yılların teknik servis tecrübesine sahiptir. Balçova Kumtel Buzdolabı Servisi teknisyenleri gerekli teknik bilgiye sahip olduğu gibi genel nezaket ve müşteri ziyaret kuralları konusunda da bilinçlidir, teknik servis sertifikalarına ve fabrika eğitimlerine sahiptir.

Balçova Kumtel Çamaşır Makinesi Servisi

Balçova Kumtel Çamaşır Makinesi Servisi cihazlarınızın tamir işlemlerini model fark etmeksizin tamir edip sizlere teslim etmektedirler. Kumtel çamaşır makinesi cihazlarımız evlerimizde oldukça fazla kullanım alanına sahip olan cihazlardır ve bu cihazlar arıza göstermiş oldukları takdirde ne yapacağımızı bilemeyiz.

Kumtel Çamaşır Makinesi Servisi Balçova

Arızalı bir Kumtel Çamaşır Makinesi cihazımız olduğu takdirde hemen Balçova Kumtel Çamaşır Makinesi Servisi ustalarından servis hizmeti almamız gerekmektedir. Balçova Kumtel Servisi işini her zaman iş ahlakına uyumlu bir şekilde yapan beyaz eşya tamir ustaları ile beraber beyaz eşya cihazlarınızı tamir eder ve sizlere kaliteli kullanım imkanı sunar.

Balçova Kumtel Çamaşır Makinesi Servisleri arasında servisimiz öncü olan teknik servislerdendir. Balçova Kumtel Servisinden hizmet almak için 0850 305 5259 numarasından arıza kaydı bırakabilirsiniz.

Balçova Kumtel Bulaşık Makinesi Servisi

Balçova Kumtel Bulaşık Makinesi Servisi, bulaşık makinelerinin arıza ve kurulumuna yönelik aynı zamanda periyodik bakımlarının sağlanmasına yönelik hizmet sunmaktadır. Cihazların bakımlarının yapılması, performans açısından yeterliliği ve uzun ömürlü kullanımı sağlamaktadır. Bu bakım periyotlarının ise uzman bir teknik servis tarafından gerçekleştirilmesi en güvenli yoldur.

Kumtel Bulaşık Makinesi Servisi Balçova

Servisler.Net sahip olduğu deneyimli çalışanlar ve profesyonel hizmet anlayışı ile hizmet vermektedir.

Bakım aşamalarının en doğru ve hızlı şekilde yapılmasını sağlamaktadır. Özellikle Balçova bölgesinde hızlı ve güvenilir hizmet için tercih edilmektedir. Cihazın iç ya da dış etmenlerden oluşan risklere karşı korunmasını sağlamak amacı ile bakım gerçekleştirmektedir.

Bu bakım sayesinde performans açısından yüksek verim alınmasını sağlamaktadır. Cihazlar Balçova Kumtel Bulaşık Makinesi servisi tarafından tamirat ya da kurulum sağlandığında, garanti seçeneklerinden kolayca yaralanmaya devam edebilmektedir. Makinenin içyapısı ve ilk günkü kalite ile devam edebilmesi açısından bakım yaptırarak kullanım sağlamak önem taşımaktadır.

Kaliteli Hizmet Anlayışı İle Kumtel Bakım Ve Onarım 

Balçova Kumtel Bulaşık Makinesi Teknik servisin sağladığı diğer bir imkan ise arızalara yönelik çözümler geliştirmektir. Uzman çalışma sayesinde arızanın sebebi olan konu tespit edilerek, bu yönde bir uygulama gerçekleştirilmektedir.

Direk probleme yönelik gerçekleştirilen uygulama ise hızlı çözümü ve cihazın korunmasını sağlamaktadır. Özellikle uzun süre bakım sağlanmamış olan makinelerde rastlanan arızalar, teknik servis tarafından giderilmektedir.

Kumtel Bulaşık Makinesi Tamiri Balçova

Güncel ekipman ve teknik deneyim ile cihazlar ilk günkü performanslarına ulaştırılmaktadır. Teknolojik olarak yeterli ekipman ve uzman çalışma sistemi cihaz problemlerinin ve arızalarının kısa sürede çözümlenmesine olanak sağlamaktadır.

Balçova Kumtel Bulaşık Makinesi Servisinin sağladığı diğer bir imkan ise arızalara yönelik çözümler geliştirmektir. Uzman çalışma sayesinde arızanın sebebi olan konu tespit edilerek, bu yönde bir uygulama gerçekleştirilmektedir.

Direk probleme yönelik gerçekleştirilen uygulama ise hızlı çözümü ve cihazın korunmasını sağlamaktadır. Özellikle uzun süre bakım sağlanmamış olan Kumtel Bulaşık Makinelerinde rastlanan arızalar, teknik servis tarafından giderilmektedir. Güncel ekipman ve teknik deneyim ile cihazlar ilk günkü performanslarına ulaştırılmaktadır.

Teknolojik olarak yeterli ekipman ve uzman çalışma sistemi cihaz problemlerinin ve arızalarının kısa sürede çözümlenmesine olanak sağlamaktadır.

Zamandan ve enerjiden tasarruf edebilme amacı ile makinelerin periyodik bakımlarının sağlanması önem taşımaktadır. Uzun ömürlü bir cihaz kullanımı açısından bakım sağlanması gerekmektedir.

Cihazın su püskürtme performansı, kirlerden temizlenmesi ve yüksek performansta ekonomik tasarruf sağlaması adına, bakımlar uzman teknik servis tarafından gerçekleştirilmelidir.

Deneyimli Balçova Kumtel Bulaşık Makinesi Servis yapısı ile tüm bu koşulların sağlanması ve cihazlara yönelik hasarların giderilmesi sağlanmaktadır. Uzman teknik servis anlayışı aynı zamanda cihazın arızası ile ilgili sorularınıza cevap vermektedir.

Balçova Kumtel Bulaşık Makinesi Servisi; Bakım, arıza ve kuruluma yönelik tüm merak ettiklerinizi, uzman cevaplar ile size sunmaktadır. Hızlı yardım ve destek alabilmek amacı ile Kumtel servis imkanlarından yaralanmak en doğru seçimdir.

Balçova Kumtel Kurutma Makinesi Servisi

Balçova Kumtel kurutma makinesi servisi artık bir telefon kadar yanınızda. Firmamızdan Kumtel kurutma makinesi bakım desteği alabilirsiniz. 20 Yılı aşkın teknik servis tecrübemiz, profesyonel teknik ekibimizle sizlerin hizmetindeyiz. Sağladığımız hizmet öncesi ve sonrası müşteri yelpazesi ile büyük olmayı hedeflemiş ve sunduğu hizmetleri ile müşteri memnuniyetini üst seviyelerde tutmaktadır.

Balçova Kumtel Kurutma makinesi servisi, teknoloji harikası olup en iyi hizmeti vermektedir. Kumtel Kurutma makinesi cihazlarınızda arıza, onarım, montaj beklentilerinizi en iyi şekilde karşılamaktayız.

Balçova Kumtel Kurutma Makinesi Servisi olarak, Ayrıca sunmuş olduğumuz servisimiz ve yedek parçalarımız 1 yıl boyunca garanti altında olucaktır. 7/24 saat Balçova bölgesinde hızlı servis hizmetimiz için arayıp arıza ile ilgili sorunlarını iletip sorunsuz bir servis anlayışı sunmaktadır.

Balçova Kumtel kurutma makinesi servisi müşteri memnuniyeti odaklı çalışmaktadır.

Balçova Kumtel Isı Pompası Servisi

İş merkezlerinde ve evlerde kullanımı çokça tercih edilen Isı pompalarının bakım ve onarımı da düzenli bir şekilde yapılmalıdır. Bakımı yapılmayan Isı pompaları zamanla arıza verebilir ve kullanıcıyı daha çok maddiyat bakımından yorabilir. Balçova Kumtel ısı pompası servisi güler yüzle ve müşteri memnuniyeti odaklı çalışmaktadır.

Profesyonel ekipmanlarımız ve ustalarımızla siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Balçova Isı pompası servisi cihazınızın bakım, onarım ve tamirini yapmaktadır. Enerji tasarruflu çalışması için Isı pompalarının bakımlarını yaptırmaya dikkat edilmesi gerek.

Yağ, toz biriken herhangi maddelere karşı Isı pompaları bakımını Balçova Kumtel Isı Pompası Servisi pratik hızlı bir şekilde yapar. Isı pompalarında oluşabilecek sorunları çözüme ulaştırıyoruz.

Kumtel Isı Pompası Servisi Balçova

Tüm Isı pompalarında hızlı, ekonomik ve sorunsuz olarak hizmet vermekteyiz. Her türlü marka ve model Isı pompalarının tamir bakım onarım temizliğini yapmaktayız.

Balçova Kumtel Isı pompası tamircisi uygun fiyatlar ile en iyi hizmeti vermektedir. Balçova bölgesinde  Kumtel Isı pompası servisi hizmeti vermekteyiz.

Güvenilir ve kaliteli Kumtel Isı Pompası servisine ihtiyacınız varsa Balçova Kumtel Isı Pompası tamircisi olarak bizleri çağırabilirsiniz.

Kumtel Isı pompası servisi alanından Balçova bölgesinde çokça tercih edilmekteyiz. Balçova Kumtel Isı pompası servisi olarak bizlere her zaman ulaşabilirsiniz. Sürekli kendimizi yenileyerek müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Vermiş olduğumuz Kumtel Isı pompası servisi alanındaki hizmetin arkasındayız. Isı pompalarının bakım onarım ve tamirini güvenilir servise yaptırmak önemlidir.

Balçova Kumtel Isı Pompası Tamircisi

Daha çok sanayi ve otel gibi endüstriyel yerlerde Isı pompası bakımları yapılmaz. Uzmanlar tarafından gerekli bilgiler alınmadan Isı pompaları kullanılırsa gün geçtikçe performansı düşer ve bozulur.

Kumtel Isı pompası servisi Balçova bozulan Isı pompası cihazlarını tamir eder. Isı pompalarınız tamir edilemez bir durumda ise yenisi ile değişimini yapıyoruz.

Isı pompaları tamiri, Kumtel Isı pompası servisi Balçova olarak profesyonel ekibimiz tarafından tamir edilerek tekrar çalıştırılması sağlanır. İhtiyaç olması durumunda Kumtel Isı pompası servisi Balçova kaliteli yedek parçalar ile parça değişimi yapar. Tamirini yaptığımız Isı pompaları daha uzun yıllar çalışmaktadır.

Kumtel Isı pompalarınızın performans gücünü arttırarak Isı pompalarının enerji tasarruflu çalışmasını sağlıyoruz.

Balçova bölgesinde nerede olursanız olun geniş araç filomuzla yanınıza gelerek hizmet vermekteyiz. Güvenilir kaliteli bir hizmet almak istiyorsanız bizleri çağırabilirsiniz.

Güler yüzlü ve iletişim gücü yüksek çalışanlarımızla 7/24 saat siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Uygun fiyatlar ile en iyi Balçova Kumtel Isı pompası servisinden yararlanmanızı sağlıyoruz.

Balçova Kumtel Isı pompası servisine ihtiyacınız olduğu anda sizinle hızlı bir şekilde iletişime geçiyoruz. Temiz ve titiz bir şekilde işimizi yapmaktayız.

Her türlü Isı pompası sorununu hızlı ve pratik bir şekilde çözüme ulaştırıyoruz. Sizde Kumtel Isı pompanız için güvenilir ve kaliteli, hızlı, uygun fiyatlı bir hizmet almak istiyorsanız Balçova Kumtel Isı pompası servisi olarak bize ulaşabilirsiniz.

Balçova Kumtel Buz Makinesi Servisi

Balçova Kumtel buz makinesi servisimiz, her gün bir adım daha ilerleyerek yıllardır bu sektörde büyük başarılar elde etmektedir. Buz makinesi Servis hizmetini ne zaman almak istiyorsanız o zaman arayabileceğiniz 7/24 çağrı merkezi hizmetimiz mevcuttur.

Çağrı merkezimizi arayıp servis kaydınızı bıraktığınız an, profesyonel hizmeti aldığınızın farkına varacaksınız. Hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için bize çağrı merkezimizden ulaşabilirsiniz.

Müşterilerine hiçbir zaman mağdur bırakmayan Balçova Kumtel Buz Makinesi Servisi firmamız, ihtiyaç duyduğunuz her anda ulaşabilir ve gönül rahatlığıyla arayabilirsiniz. Balçova tüm bölgelere hizmet veren Kumtel servisimizi, 7/24 ulaşabileceğiniz çağrı merkezimiz ile desteklemekteyiz.

Balçova Kumtel Buz Makinesi Servis hizmeti almak için çağrı numaralarımızdan müşteri temsilcimize servis kaydı bırakmanız yeterlidir. 

Tüm onarımlarda orjinal yedek parça kullanan Kumtel Buz Makinesi servisimiz size en kısa sürede çözüm üretme olanağını sağlamaktadır. Düzgün ve ayrıcalıklı bir Balçova Kumtel servis hizmetinden yararlanmak için sizler de bizleri arayabilirsiniz.

Kumtel Buz Makinesi Servisi Profesyonel teknisyenlerimiz, bulunduğunuz adrese gelerek buz makinesinin her türlü bakım ve onarımını yaparak sizlere destek olur. Yapmanız gereken tek şey Balçova Kumtel Buz Makinesi Servisi çağrı merkezini arayarak yaşadığınız sorunlardan bahsetmek.

En sık karşılaşılan Kumtel buz makinesi arızaları: suy almıyor, su sızdırıyor, çalışmıyor, gürültü yapıyor, gibi arızalarır. Bu gibi arızalarda Balçova Kumtel buz makinesi servisi için çağrı merkezimizi arayarak profesyonel destek alabilirsiniz.

Balçova Kumtel Fırın Servisi

Balçova Kumtel Fırın Servisi, fırını tamir etmenin en iyi ve en güvenilir yoludur. Balçova genelinde 20’den fazla elektrik teknisyeni ile Balçova Kumtel Fırın Servisi, fırınınızı tamir etmek için yüksek vasıflı ve eğitimli en iyi yerel tamir teknisyenlerine sahiptir.

Balçova Kumtel Fırın Servisi olarak alanında uzman sertifikalı personellerimizle Balçova Kumtel Fırın Servisi imkanı sunmaktayız. Kumtel Fırınlarda oluşan arızalarda en kısa sürede müdahale etmekteyiz.

Kumtel Fırın Servisi Balçova merkezli firmamız fırınlarda oluşan sorun ve arızalara kısa sürede çözüm üreterek siz değerli müşterilerimize kaliteli olarak hizmet sunmaktadır.

Kumtel Fırın Servisi olarak her marka model farketmeksizin tüm Kumtel fırınlara 7/24 teknik servis hizmeti sunmaktadır.

Balçova Kumtel Fırın Servisi Olarak Neler Sunuyoruz ?

 • Aynı gün servis imkanı
 • Telefonda veya Whatsapp ile canlı destek
 • Orijinal yedek parça kullanımı
 • Müşteri memnuniyeti odaklı çalışma
 • Zamanında ve hızlı çözüm imkanı
 • Kumtel Fırınlara özel servis imkanı
 • Uygun fiyatlarla kaliteli hizmet

Müşteri Memnuniyeti Odaklı Yaklaşım

Firmamızın temel prensibi müşteri memnuniyetidir. Uzman personellerimizle Kumtel fırınlarda oluşan arızalara kalıcı çözümler üretmektedir.

Balçova Kumtel Fırın 7/24 Teknik Servis İmkanı

Çağrı merkezimize oluşan arıza kayıtlarınıza en kısa sürede müdahele ederek sorununuza kısa sürede çözüm üretiyoruz. Balçova tüm ilçelere Balçova Kumtel fırın teknik servis hizmetimiz vardır. Pazar günleri dahil 7/24 siz değerli müşterilerimizin hizmetinizdeyiz.

Balçova Kumtel Fırın Servisi Telefon Numarası

0850 305 5259 ve 0850 305 5259 telefonlarımızdan bize ulaşabilirsiniz , arızanızla ilgili detaylı bilgi alabilirsiniz. Bizi aramaktan çekinmeyiniz.